Кожна дитина з самого народження вимагає від батьків не лише уваги , ласки і тепла , але також ретельного догляду за собою. Одним зі складових догляду за дитиною є вибір якісного одягу .

Дуже багато батьків , а також бабусь й дідусів при виборі одягу для малюка головну увагу звертають на красу і зовнішній вигляд. Це не правильно , оскільки при виборі та купівлі дитячого одягу необхідно врахувати не тільки красу і модність одягу , але також її якість , натуральність тканини , безпеку фарби на малюнках , а також практичність для прання.

Купувати правильний одяг для малюків перших років життя вкрай важливо , оскільки шкіра маленької дитини є дуже вразливою і схильною різного роду попрілостям і роздратуванню , а також алергіям.

Однією з головних вимог до дитячого одягу є те , що вона повинна бути з натуральних тканин , наприклад , з вовни або бавовни . Тільки в одязі з натуральних тканин шкіра дитини буде “дихати”.

При виборі одягу для крихти завжди звертайте увагу на етикетку. На ній повинні бути зазначені тільки натуральні матеріали – льон , бавовна , шерсть. На жаль , без вмісту синтетики такий одяг , як колготки або шкарпеточки , що не будуть еластичними , але , в будь-якому випадку , синтетика повинна бути в мінімальних кількостях.

Також варто звернути увагу на матеріал , з якого зроблені кнопки , застібки на одязі. Якщо вони зроблені з нікелю , то такий матеріал може викликати роздратування. Найкраще купувати одяг з пластмасовими або дерев’яними кнопками і гудзиками.

Думаю , не варто зайвий раз нагадувати про те , що будь-який дитячий одяг має бути підібран за розміром і мати зручний покрій .

Для того , щоб малюк менше потів , намагайтеся купувати дитячі речі з тонких матеріалів , тоді їх можна надіти в кілька шарів , а при необхідності зняти зайве.

Білизна дитини має бути світлих кольорів для того , щоб ніжна шкіра крихти не торкалася до барвників . Верхню і повсякденний одяг для малюка можна купити яскраву і тоді дитина буде носити її з радістю і задоволенням.

Дуже важливо з самого раннього дитинства прищеплювати у дітей смак в одязі і вміння красиво одягатися . Для цього , дитині необхідно підбирати одяг, який добре поєднується за кольором і гармонує з іншим одягом і взуттям. У будь-якому випадку , необхідно пам’ятати , що при покупці одягу для Вашого малюка необхідно дотримуватися індивідуальності , так як ті речі , які зараз в моді і добре виглядають на інших дітях , можуть не підійти Вашій дитині.

Якщо під час прання Ви побачили , що одяг дитини фарбує воду , то такий одяг необхідно прибрати з гардероба крихти , оскільки його не можна вважати якісним.

Оскільки всі діти дуже рухливі , багато повзають і бігають , то одяг не повинен сковувати їх рухів , а бути за розміром , але злегка вільним.

Дуже уважно потрібно підійти до вибору дитячої піжамки, завдяки якій можна забезпечити дитині комфортний , затишний і теплий сон. В якості матеріалу для піжами підійде сатин , бавовна або льон.

Крім цього , при покупці одягу для дитини варто звернути увагу на шви , які не повинні бути грубими , врізатися в шкіру і залишати сліди .

Літній одяг для малюка найкраще вибирати у світлих тонах , оскільки такий одяг має хорошу відбивну здатність і дитина не перегріється .

Купуючи одяг для малюка необхідно враховувати такий момент , що іноді одяг різних виробників одного розміру істотно відрізняється довжиною . Тому, краще за все знати мірки , які необхідні для одягу малюка. Розмір одягу дитини визначають по росту маляти , причому кожен наступний розмір відрізняється від попереднього на шість сантиметрів.

Для найменших діток потрібно вибирати не скільки дорогий , скільки зручний одяг без декоративних деталей. Особливо обережно варто поставитися до покупки одягу на блискавці. Блискавка повинна розстібатися тихо і легко , а ланки не повинні бути деформованими . Перевірте , як працює блискавка перед покупкою .

Безумовно , дуже важливо вибирати для малюка якісний і правильний одяг , але при цьому варто враховувати , що діти виростають з одягу і взуття швидше, ніж Ви думаєте.