Багато молодих матусь, вибираючи одяг для свого малюка, дотримуються модних тенденцій і чисто естетичних і смакових критеріїв вибору. Це не зовсім вірний підхід. Не сперечаюся, дитячий одяг, звичайно ж, повинен бути красивим, але він повинен бути і зручним, і якісним, що для малюка дуже важливо.

Багато мам звертають свою увагу на привабливість одягу та керуються цінами – більше, менше... На ринку і в магазинах повно дитячого одягу, найрізноманітнішого: на будь-який смак, колір і гаманець. Тому дуже легко розгубитися у величезному асортименті молодій матусі. На що ж варто звернути свою увагу при виборі одягу для дитини? 

Звертайте увагу на розмір одягу. Купуйте зручні і вільні речі для малюка. Одяг не повинен сковувати рухів, бути тісним і незручним. Малюк може вередувати, а ви не здогадаєтеся, від чого. Набагато краще взяти річ трохи більшу, ніж на розмір меншу. Адже дитина дуже швидко росте і одяг їй доведеться оновлювати досить часто. 

У новонароджених шкіра дуже ніжна і чутлива. Тому одяг обов'язково повинен бути з натуральних матеріалів. Прати дитячий одяг і пелюшки бажано відповідним пральним порошком, без фосфатів і шкідливих речовин. Тому що багато молодих батьків зараз говорять про те, що у діток алергічні висипання по всьому тілу саме від синтетичних засобів і порошку. 

Вибирайте одяг з мінімумом всяких цяцьок і прикрас. Новонародженій дитині вони байдужі, а значить, просто ні до чого. Відразу позбавляйтеся від бірочок і ярликів, які можуть натирати ніжну дитячу шкіру і викликати дискомфорт. Бажано купувати той одяг, який здатен «дихати». Такі речі не будуть викликати алергії і попрілостей, а забезпечать циркуляцію повітря. 

Якщо ви вибираєте одяг для новонароджених, купуйте такий, який застібається за допомогою заклепок (кнопок). Вони дуже зручні в застосуванні. Адже такий одяг здаен не зачепити малюка і дасть можливість швиденько його одягнути. Можна звичайно брати і з гудзиками або блискавкою, але саме заклепки вважаються найзручнішими. 

Якщо ви думаєте, що саме з одягу підійде малюкові, звертайте увагу на боді, маєчки, футболочки і сорочечки. Якщо ви хочете, щоб попа малюка відпочивала деякий час від підгузника, накупіть пелюшок, штанців і повзунків побільше, адже міняти їх вам доведеться частенько. Непрактичними речами для немовлят, на мою думку і досвід, є речі з синтетичних тканин, нарядні сукні, модні спортивні костюми і незручні комбінезони. 

Ви, як батьки, повинні керуватися не модою, а здоровим глуздом. Думайте про те, що дитині повинно бути тепло і комфортно, тоді вам вона скаже лише спасибі своїм хорошим самопочуттям і відмінним настроєм!