Сучасні магазини дитячого одягу представляють величезний асортимент речей. Завдання батьків - вибрати найбільш відповідний одяг, взуття, враховуючи безліч моментів та індивідуальні особливості малюка. Як зробити гардероб дитини ідеальним? Важливо простежити, щоб кожна річ була безпечною, комфортною, приносила тільки користь. В першу чергу треба звертати увагу на найважливіші критерії, пов'язані з безпекою, комфортом малюка, а також стійкістю речей до зносу. Пропонуємо для Вас розглянути основні аспекти вибору одягу для дитини.

Безпека. Діти особливо уразливі. Необхідно купувати товари в добре зарекомендували себе магазинах, від відомих виробників. Такий одяг є безпечним, виготовлений з екологічно чистих матеріалів, не викликає роздратування на шкірі, алергічні реакції.

Комфорт. Дитина повинна відчувати себе максимально комфортно. Особливі матеріали, сіточки, підкладки та наповнювачі здатні зробити одяг зручним. Створюється оптимальний мікроклімат, шкіра дихає. Важливо підбирати вбрання, таким чином, щоб у будь-яку погоду малюк міг спокійно піти погуляти.

Стійкість до зносу. Дитячі речі, стійкі до зносу, можна довше використовувати, навіть передавати молодшому поколінню. Крім того, мамам доводиться часто прати одяг, тому він повинний зберігати свої характеристики і після численного прання. Якісний одяг добре витримує знос, тривалий час залишаючись привабливом.

Заглядайте в відділи одягу як для хлопчиків, так і для дівчаток. Ви звертали увагу, що існує багато універсальних речей? Кофтинки, светри, штани, які з однаковим успіхом можуть носити хлопчики та дівчатка. Також існує багато універсальних відтінків, принтів та фасонів, які підходять усім дітям незалежно від того, хлопчик це чи дівчинка. Тому запам'ятайте добру пораду: обов'язково розширюйте сферу пошуку, коли вибираєте в магазині наряди для малюка - заходите в обидва відділи: для дівчаток і хлопчиків.

мама-дитина6243pravila-dlya-mam

Одяг більшого розміру теж підійде! Діти ростуть швидко, тому іноді Ви цілком можете придбати одяг більшого розміру. Наприклад, брючки підвертають, а футболки використовують в ролі тунік. Якісний одяг носиться довго, легко витримує часті прання. Тому одяг, придбаний на виріст, неодмінно стане у нагоді. Звичайно, це повинні бути хороші речі, які сподобалися Вам та дитині. Тоді малюк буде з радістю довго їх носити, і Ви залишитеся задоволені.

Джинсовий одяг. У моді знову джинсові речі. Хлопці полюбляють такий одяг за його популярність та стиль, а батьки високо цінують практичність. Дійсно, за джинсовим одягом простіше доглядати, він добре витримує прання. Окрім того, в джинсових штанах, курточках та спідничках дуже зручно. Створюється оптимальний мікроклімат, рух не сковуються. У будь-який сезон діти із задоволенням носять модні джинсові вбрання. Існує безліч красивих, помітних моделей, які поєднують у собі блискітки та бісер, всілякі аплікації, набивні малюнки та шнурівки.

103536804